Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

O nás

STOMACENTRUM AVE Zlín je nadstandardně vybavené stomatologické zdravotnické zařízení s dlouholetou tradicí, sahající do 80. let minulého století. Svou velikostí a rozsahem poskytovaných služeb se STOMACENTRUM AVE řadí na čelní pozici ve Zlínském regionu.

Poskytuje komplexní stomatologickou péči. Provozuje vlastní pracoviště RTG vybavené nejmodernější technikou a pracoviště dentální hygieny. Pronajímá 18 stomatologických ordinací lékařům, kterým zabezpečuje v plném rozsahu potřebný servis.

Ve STOMACENTRU AVE nabízíme na pracovištích RTG a dentální hygieny vstřícný personál poskytující kvalitní odbornou péči. Rádi Vás přivítáme ve STOMACENTRU AVE v blízkosti centra Zlína, kde jsou soustředěna další významná lékařská a farmaceutická zařízení.

V rámci komplexní péče o naše klienty nabízíme bezbariérový přístup do budovy a osobním výtahem ke všem ordinacím. Parkování na vlastním parkovišti technicky řešené moderním samoobslužným parkovacím systémem ovládaným dálkově, z ordinací lékařů, případně z kanceláře bezprostředně navazující na budovu STOMACENTRA AVE je samozřejmostí.

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Personál STOMACENTRA AVE Zlín