Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

img_slider.jpg, 20kB Stomatologie Zubní RTG Zubní laboratoř
Dárkový poukaz

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na komplexní ošetření dentální hygienou v hodnotě dle Vašeho výběru. Dárkové poukazy jsou k dispozici v ordinaci dentální hygienistky STOMACENTRA AVE viz. kontakty.

Pronájem stomatologických ordinací ve Zlíně

STOMACENTRU AVE Zlín nabízí v portfoliu svých činností pronájem stomatologických ordinací různých velikostí lékařům pro soukromé stomatologické praxe. V rámci pronájmu zabezpečujeme celou řadu standardních i nadstandardních služeb tak, aby lékaři nebyli zatěžováni činnostmi, které bezprostředně nesouvisí s výkonem jejich lékařské praxe.

 

Nad rámec standardně poskytovaných služeb souvisejících s pronájmem ordinací jako je:

  • zabezpečení energií
  • úklidu
  • praní prádla
  • uložení a odvozu komunálního a biologického odpadu apod.

 

Zajišťuje STOMACENTRUM AVE:
 

  • přenos a archivaci RTG snímků - prostřednictvím vnitřní sítě viziografie o rychlosti 1Gbit/sec. přenos a archivaci RTG snímků z našeho pracoviště pro všechny ordinace v reálném čase. Součástí sítě je i internetové připojení po optické síti 20 Mbit/sec IN/OUT.
  • poplachový zabezpečovací a tísňový systém - objekt STOMACENTRUM AVE je vybaven poplachovým zabezpečovacím a tísňovým systémem (dále jen PZTS), který komunikuje na dohledové a poplachové přijímací centrum (dále jen DPPC). Jednoduché ovládání zabezpečovacího zařízení je umožněno pomocí čipů, nebo číselného kódu. Každá ordinace funguje jako samostatný podsystém, takže každý nájemník má pouze přístup do svých prostor. V případě poplachu ze zastřežených prostor na objekt vyjíždí zásahová jednotka System plus Zlín pro zjištění příčin poplachu. Objekt je dále vybaven kamerovým systémem (dále jen CCTV), který monitoruje okolní parkoviště a vstup do budovy, zajišťuje tak vyšší pasivní ochranu pro osobní automobily klientů i lékařů. Na celý systém PZTS a CCTV je zajištěn servis 24 hod denně 365 dní v roce firmou System plus Zlín, s.r.o.
  • parkování - každý nájemce má zajištěno parkovací místo na privátním parkovišti lékařů odděleném dálkově ovládanou závorou od parkoviště pacientů.

 

V neposlední řadě bychom Vás rádi informovali o připravovaných projektech. Více se dozvíte v odkazu Rekonstrukce na našem webu.

Mám dotaz

Zaujaly vás informace na této stránce? Potřebujete znát více informací? Zašlete nám Váš dotaz.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Rychlý kontakt
telefon
Dentální hygiena
603 711 953
575 570 983
Dis. Zuzana Janečková
adresaAntonínova 4465
Zlín 760 01