Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

img_slider.jpg, 20kB Stomatologie Zubní RTG Zubní laboratoř
Dárkový poukaz

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na komplexní ošetření dentální hygienou v hodnotě dle Vašeho výběru. Dárkové poukazy jsou k dispozici v ordinaci dentální hygienistky STOMACENTRA AVE viz. kontakty.

Dentální hygiena

je v současné době neodmyslitelnou součástí stomatologické péče. V posledních několika letech se z dentální hygieny stala důležitá součást stomatologické prevence. Odborníci již dokázali, že opravdu “čistý zub se nekazí“ a zubní kaz bez bakteriálního povlaku není možný. Je dokázáno, že i 90% parodontálního postižení, tj. postižení závěsného aparátu zubu (hlavně kosti), vzniká z nedostatečné hygieny.
Proto je důležité začít o svůj chrup pravidelně a dobře pečovat. To jediné nám zajistí zdravé a pěkné zuby po celý náš život. Jak na to, může každý zjistit buď v ordinaci stomatologa, nebo v ordinaci dentální hygienistky. Dentální hygiena není ale jenom kontrola zubů a doporučení správných pomůcek k zubní hygieně. Hygienistka Vám všechny zuby dokonale vyčistí, odstraní zubní kámen, plak a pigmentace, a zbaví Vás tak zánětu dásní s nepříjemným krvácením. Toto pomáhá předejít dalším problémům s ústní dutinou, ale také připraví zuby k bělení. Pokud dentální hygienistka zjistí v ústní dutině kaz, zánět nebo parodontózu, doporučí Vám návštěvu stomatologa. Pokud chcete mít zuby zdravé a krásně bílé, dentální hygiena je pro Vás správná volba. Kompletní detalní hygienu včetně bělení zubů vám zařídíme ve Zlíně ve STOMACENTRU AVE.

 

U nás ve STOMACENTRU AVE se dentální hygienistka podílí na preventivní činnosti zubů jako:

 • předcházení vzniku zubního kazu
 • zánětu dásně
 • a posléze parodontózy
 • ultrazvuk (EMS) - odstranění plaku a zubního kamene nad dásní
 • vectro paro (Dürr dental) - odstranění plaku a zubního kamene pod dásní
 • air flow ( Mectron - Turbodent) - pískování, odstranění pigmentací z povrchu zubu
 • depurace - leštění zubů
 • fluoridace
 • instruktáž čištění zubů - doporučení vhodných dentálních pomůcek
 • aplikace dentálního šperku
 • bělení zubů
 • prodej dentálních pomůcek

 

Dentální hygiena zároveň pomáhá ve spolupráci se stomatologem již vzniklá onemocnění vyléčit, nebo zastavit.

Na dentální hygienu je vhodné chodit minimálně 1x za půl roku, (tzv. recally) ale u každého pacienta je četnost návštěv individuální, záleží zde na více okolnostech - např. na věku pacienta, jeho manuální schopnosti, časové péči, kterou je ochoten denně svým zubům věnovat.

ČISTÉ ZUBY NEMOHOU ONEMOCNĚT

 

Na Vaši návštěvu se těší: DiS Zuzana Janečková a DiS Soňa Staňková

 

Ordinační doba:

PO: 9.30 - 18.00

ÚT - ČT: 7.30 - 15.00

PÁ: 7.30 - 13.00

 

Kontakt:

Dis. Zuzana Janečková

E-mail: dentalnihygiena@stomacentrumave.cz

Tel.: 575 570 983

Mobil: 603 711 953

Mám dotaz

Zaujaly vás informace na této stránce? Potřebujete znát více informací? Zašlete nám Váš dotaz.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Rychlý kontakt
telefon
Dentální hygiena
603 711 953
575 570 983
Zuzana Mihalová, DiS.
adresaAntonínova 4465
Zlín 760 01