Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

img_slider.jpg, 20kB Stomatologie Zubní RTG Zubní laboratoř
Dárkový poukaz

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na komplexní ošetření dentální hygienou v hodnotě dle Vašeho výběru. Dárkové poukazy jsou k dispozici v ordinaci dentální hygienistky STOMACENTRA AVE viz. kontakty.

Zubní RTG

Provozování RTG

Pracoviště RTG STOMACENTRA AVE je vybaveno nejmodernějšími přístroji poslední generace Americké firmy GENDEX Dental Systems ze skupiny KaVo.

Vedeni snahou o trvalé zlepšování nabídky služeb zubního rentgenu ve STOMACENTRU AVE ve Zlíně pro ordinace lékařů jak v budově STOMACENTRA AVE, tak i poskytování RTG snímků stomatologickým praxím mimo ni, průběžně instalujeme nová špičková zařízení.

K novému panoramatickému 2D RTG OPG GENDEX GXDP 700 s CEPH ramenem a možností rozšíření i na CB 3D,osazeným softwarem VixWin Platinum pro plné prohlížení snímků, jejich správu a případnou úpravu dle požadavků a potřeb jednotlivých uživatelů z roku 2013 jsme letos instalovali intraorální RTG GENDEX EXPERT DC nové generace s ohniskovou vzdáleností 0,4 mm, který dovoluje zřetelnější, ostřejší a podrobnější snímky nejpoužívanějších projekcí ve špičkové kvalitě a umožňující přesnější diagnózy. RTG je vybaven dvěma digitálními intraorálními snímači GX S- 700 COMBO s rozlišením více než 20 párů čar na mm. Snímače velikosti 1 a 2 s aktivní plochou 20 x 30 mm resp. 26 x 36 mm pro děti i dospělé jsou přesně směrovány pomocí navigačních přípravků „SENSOR POSITION SYSTEMS“. Větší ze sensorů pak umožňuje zobrazit větší počet zubů na jednom snímku než je běžné a využitelný je zejména pro Bite – Wingy.

Přenos snímků do každé z ordinací lékařů uvnitř i vně STOMACENTRA AVE je zajištěn prostřednictvím vnitřní sítě - viziografie , e mailem, nebo na CD a fóliích. Přenos dat jsme výrazně zrychlili instalací nové interní sítě o rychlosti 1 Gbit/sec a nového internetového připojení po optické síti 20 Mbit/sec IN/OUT. Rychlost je garantovaná.

 

Slevy na poskytované služby.

V rámci dlouhodobé a oboustranně výhodné spolupráce s jednotlivými stomatologickými praxemi poskytuje STOMACENTRUM AVE slevy z ceny pořízených RTG snímků dle jejich množství pro jednotlivé odběratele.

 

Více viz. fotogalerie.

 

Zubní rentgen Zlín - pracovní doba :

Bez nutnosti předchozího objednání, poslední pacient 10 min. před ukončením pracovní doby,
pacienti z ortodontické ordinace 30 min před koncem pracovní doby:

PO – ČT 7:00 – 14:45
PÁ 7:00 – 12:45

 

Kontakty:

E-mail: rtg@stomacentrumave.cz

Tel.: 575 570 982

 

Na Vaší návštěvu se těší:

Hana Vidomusová

Pavlína Mikulíková

Mám dotaz

Zaujaly vás informace na této stránce? Potřebujete znát více informací? Zašlete nám Váš dotaz.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Rychlý kontakt
telefon
Dentální hygiena
603 711 953
575 570 983
Zuzana Mihalová, DiS.
adresaAntonínova 4465
Zlín 760 01